PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626953}
7,3 207
ocen
7,3 10 1 207
The Almighty Johnsons
powrót do forum serialu The Almighty Johnsons

Zabawny

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie bardzo zabawny serial, śmieję się na nim do rozpuku. :)

ocenił(a) serial na 9
aria

ej... a gdzie oglądałaś ten serial ??? bo ja chciałabym go obejrzyć a nie wiem gdzie ....

ocenił(a) serial na 7
Natalka7x

Bez napisów na 1channel(.)ch można znaleźć linki (ja osobiście oglądam na put(l)ockerze)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
Bairre

okej . dzięki.
mi zależy żeby zobaczyć ten serial bo tam występuje mój ulubiony aktor. :)

ocenił(a) serial na 7
Natalka7x

Tak z czystej ciekawości: Który? :)

ocenił(a) serial na 9
Bairre

dean o'gorman . po prostu bardzo go lubie.

i była bym bardzo wdzięczna jak bym mogła zobaczyć parę odcinków z polskimi napisami :) :) :)

ocenił(a) serial na 8
Natalka7x

na serialeonline jest, ale też wersja eng

ocenił(a) serial na 7
Natalka7x

Zdaje się że na i(i)tv są ale nie mam pojęcia czy te linki działają :)

ocenił(a) serial na 9
Bairre

ale i tak wielkie dzięki za chęci ;)

ocenił(a) serial na 9
aria

serial świetny, a kiwi akcent nieziemski <3

aria

Serial jest przezabawny, ale widzę, że wiele osób zaczęło to oglądać bo zobaczeniu Deana O'Gormana w Hobbicie.
Trochę mnie bawi "ulubiony aktor" bo imo gra przeciętnie, ale jest nieziemsko przystojny (jak dla kogo). Dla serialu w sumie dobrze. Dean przyprowadził za sobą mnóstwo nowych fanów, a raczej piszczących fanek.

ocenił(a) serial na 8
tess_harding_2

Hobbita jeszcze nie widziałam, a serial zaczęłam oglądać tak gdzieś z rok temu. Raczej nie zaliczam się do piszczących fanek Deana (akurat nie mój typ :) ).
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
aria

Tak jeszcze dodając to bardziej podoba mi się Pan Jared Turner Rrrrrrr :)

aria

No właśnie też zauważyłam, że jest przesłodki :D Jared jest świetny, ale zdecydowanie go za mało w serialu. Dean ma coś w sobie, dołeczki dodają uroku, ale urodą nie powala. Jednak faktem jest, że wiele osób zaczęło serial oglądać przez Deana, który zwrócił na siebie uwagę w Hobbicie.

tess_harding_2

Przyznam się bez bicia, że właśnie przez Hobbita trafiłam na ten serial. Inaczej pewnie bym żyła w błogiej nieświadomości, że gdzieś tam w Nowej Zelandii powstał serial o Johnsonach. Najlepsze imo są zwroty akcji. Kiedy zaczynam myśleć, że fabuła robi się przewidywalna - bum wszystko diabli biorą :'D

ajir

Ale słyszałam, że podobno ma to być już ostatni sezon, ten co kręcą teraz. Także szkoda. Ale dzięki Deanowi serial zyskał fanów i dzięki temu jest trzeci sezon, którego miało nie być

ocenił(a) serial na 8
tess_harding_2

tak, ale przez niego scenarzyści spaprali świetne zakończenie serialu... nie lubię postaci, a aktor mi jest obojętny... ale oglądając serial śmiałam się do rozpuku... kto wie, może będzie jeszcze 1 sezon

ocenił(a) serial na 8
aria

Zgadzam się w 100% jednak coś mi brakło w tym ostatnim sezonie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones